DEVECİŞİRKETLER GRUBU

 

1974 yılı mezunu İnşaat Mühendisiyim.Şantiye Şefliği sürecinden sonra Özcan Deveci firması olarak 1979 yılından beri faaliyetini sürdürmekte olanfırmama ilave olarak,2002 yılında GÖKMERT İNŞAAT TUR.MOB.OTO GIDA ZİRAİ ÜRÜN.VE ÖZEL SAĞLIK HİZ.SAN.LTD.ŞTİ. aile şirketini   kurarakfirmamızın  sürekliliğini devam ettirendeneyimli personel teknik donanım çağdaş yönetim anlayışı ile 32 yıldır Askeribinalar,işhanları,konutlar,sanayi tesisleri,alt yapı,okullar,yurtlar ve kompleksleritamamlamış bulunmaktayım. Teknolojiyive özellikle faaliyet sahamızdaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek, Yenigelişmelere kendimizi hızla adapte etmekte, Müşteri ve işverenleri olarakmemnun edecek kaliteyi yakalamaktayız.

Deveci Group olarak bir yandan büyüme ve değişim programlarını  uygularken öte yandan da ihtiyat ve istikrarönlemlerini hiçbir zaman elden bırakmayarak her zaman ülkemizin en saygın vegüvenilir kuruluşları arasında yer alan bir firma olmak amacındadır.Insaat yapim ve mühendislik faaliyetlerimizin yani sira, mevcutbinalarin bakim onarim,boya, restorasyon, dekorasyon, sihhi tesisat, elektriktesisatı, havalandırma tesisatı ve ısıtma tesisatları ile ilgili proje veuygulamaları bizzat tarafimızdan basarıyla tamamlanmıştır.

Ülkemizin değişik kentlerinde Milli Savunma Bakanlığı,BayındırlıkBakanlığı,Vakıflar Genel  Müdürlüğü,TürkTelekom A.Ş. Sanayi Bakanlığı,İller Bankası vs gibi kuruluşların stratejikönemli projelerini tamamladım,İş bitim belgelerini aldım.

Bayındırlık Bakanlığının verdiği A grubu yüksek miktarda Müteahhitlikkarnesi ,Nato ENF ,ISO 9001 ve  ISO 14001belgelerine sahibim.Konularınızla ilgili evrak – raporlama işlerini bilirim.

Firmamızın Mevcut Teknik eleman ve inşaat yapım ekibive makine ekipmanları her türlü konut, villa, iş merkezi, fabrika ve benzeriinşaatları ve altyapılarını müteahhit ve taşeron olarak yapmaktadır.


2023 © Deveci Group, her hakki saklidir.